Balıkesir Ticaret Platformu

Yükleniyor...
Balıkesir Ticaret Platformu

Giydiklerinde Hep Fark Yarat ve Bunu Özgürce Göster

Aslında biz kadınlar her zaman giydiklerimizin farklı bir tarzda olmasını isteriz.

Aslında biz kadınlar her zaman giydiklerimizin farklı bir tarzda olmasını isteriz. Bunun içinde her giysimizi farklı aksesuarlarla tamamlarız.

Fakat tabi ki bu farkındalığında uyum içerisinde olması gerekmektedir. Bütün bunların içinde bence en önemlisi, öncelikle kendimizi giysilerimizin içinde iyi ve rahat hissetmemizdir. En önemli ipuçlarından biride vücudumuza uygun giysiler seçmemizdir. Korona virüs ile mücadele sürecinde, en çok etkilenen sektörlerden biride moda oldu belki de. Çünkü gerçekten insanların öncelik sırası tüketim alışkanlıkları değişti daha da değişecek.

Evet, tabi ki normalleşme dönemine de insan uyum sağlayarak belki de en çok zevk aldığı veya enerji veren kıyafetlerle girmeli. Bu süreç içerisinde belki de moda ruh hallerimize göre şekillenecek.

Yeni sezon yeni moda kültürü vs. ne olursa olsun yeniliklere hep açık olmalıyız. El yapımı nakışlı çok özel tasarım terlikler ile her biri özel tasarlanmış yeni sezon çantalar takip ettiğimiz moda trendinin içinde yerini alacak.

Bu özel projeleri hayata hep beraber taşıyacağız belki de. Her zaman herkesi hep heyecanlandıran evlerimizin olmazsa olmazı tamamen el işçiliği ve kişiye özel tasarım ile ürettiğimiz ev tekstil ürünlerimiz olacak raflarımızda hep.

Kumaş ve dikiş kalitesinden asla ödün vermeden ürettiğimiz Runner, Amerikan Servisleri, Masa ve Yatak Örtüleri gibi pek çok ürünümüzü sipariş üzerine üreteceğiz  elbise ve etekler gibi.  Son dönemde çok büyük aşamalar kaydettiğimiz ev tekstilimizde sizlerden aldığımız ve bizi çok mutlu eden geri dönüşler bizi işlerimize daha da bağlayacak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da.

Moda denilen olgu belki de maskeyi modalaştırıp vazgeçilmez bir aksesuarımız haline getirecek türlü renkli ve şekillerde.

Bizlerde bu akımın hep merkezinde kalacağız her zaman…

Hayat ta her şeyin neden sonuç ilişkisi vardır. Umut da hep bunları besler. Ve içimizde bu umut var olduğu sürece bizler en hızlı şekilde bu hayata adapte olacağız. Unutmayalım ki bu küçük mutluluklar bizi hayata her zaman daha çok bağlayacaktır. Bu mutlulukları besleyen kıyafetlerimizi ve evlerimizi en sağlıklı günlerde kullanmak dileğiyle…

 

Unutmayalım ki modayı herkes bir şekilde takip eder.

Şahika Tasarım
Şadan Eroler


Bu yazı 6490 kişi tarafından okundu.

Şadan Eroler yeni yazılarından önce sen haberdar ol

Her türlü soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Bu yazı izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve değiştirip kullanılamaz.