Balıkesir Ticaret Platformu

Yükleniyor...
Balıkesir Ticaret Platformu
1 Eylül 2021

Edremit Belediyesi'nden Kırtasiye Yardımı!...

Edremit Belediyesi'nden Kırtasiye Yardımı!...

Edremit Belediyesi ilçe genelinde anaokulunda başlayarak liseye kadar ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye malzemesi ve okul çantasından oluşan kırtasiye yardımları yapıyor.

 

Edremit Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından ekonomik durumu yetersiz olan  öğrencilere okul çantası ve öğrencilerin gereksinimi olan defter, kalem, boya kalemleri ve eğitim öğretimle ilgili çeşitli  materyallerin bulunduğu kırtasiye yardımı yapılıyor. Edremit Belediyesi'ne yapılan başvuruların ardından yapılan detaylı incelemenin ardından belirlenen öğrenciler için Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü'nden alış veriş çekleri veriliyor. Alış veriş çekleri ilçede ki anlaşmalı kırtasiyelerden okul ihtiyaçları ile ilgili alışveriş yapılıyor.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, 2020-2021 eğitim öğretim yılının tüm öğretmen ve öğrencilere hayırlı olmasını diledi. Başkan Arslan, "Eğitim öğretim yılı başlarken 300 ailemizin çocuklarının kırtasiye giderlerini karşılıyoruz. Sosyal belediyecilik ilkemiz gereği geleceğimiz olan çocuklarımızın, gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

Bu haber Balıkesir Ticaret Platformuna ait olup www.balikesirticaretplatformu.com domaini kaynak olarak gösterilerek paylaşım yapılabilir.

#Okul #Destek #Güre #Edremit #Orman #Doğa # sondakika #Çarşamba #duyuru #Tedbir #sosyalmedya #türkiye #balikesir #1Eylül #2021 #Twitter

Edremit Belediyesi'nden Kırtasiye Yardımı!...

Bu haber 92 kişi tarafından okundu.

DİĞER HABERLER