Balıkesir Ticaret Platformu

Yükleniyor...
Balıkesir Ticaret Platformu
31 Ağustos 2021

Balıkesir Büyükşehir; Zafer Kutlamalarını Bu Akşam Haluk Levent Konseriyle Taçlandırıyor!..

Balıkesir Büyükşehir; Zafer Kutlamalarını Bu Akşam Haluk Levent Konseriyle Taçlandırıyor!..

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, bu akşam Avlu Havuzlu Amfi Alanı'nda saat 21.00'de, Haluk Levent'in konserine ev sahipliği yapıyor. 

KONSER ÜCRETSİZ

Balıkesir Büyükşehir Belediye, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 99'uncu yılını özel ve anlamlı kutlamalara devam ediyor. Bu akşam yapılacak Avlu Havuzlu Amfi Alanı'ndaki konsere tüm halk davetli olup, ücretsizdir.

‘BÜYÜK BİR GURURLA KUTLUYORUZ'

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz “Türk Milleti'nin bağımsızlığına olan aşkının ve yüksek mücadele ruhunun en büyük göstergelerinden olan Zafer Bayramı'mızın 99'uncu yıldönümünü büyük bir gurur ile kutluyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramı'mızı kutluyor, başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere bu vatan uğruna kanlarını döken tüm şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum.” Paylaşımında bulunmuştu.

Bu haber Balıkesir Ticaret Platformuna ait olup www.balikesirticaretplatformu.com domaini kaynak olarak gösterilerek paylaşım yapılabilir.

#BBB #BalıkesirBüyükşehirBelediyesi @ yucelyilmaz.yy @haluklevent #balikesirbld @balikesirbld @yucelyilmazyy #duyuru #Salı #Duyuru #Gelecek #Future #Dünya #world #31Ağustos #2021 #gündem #sondakika #pandemi #yangın #orman #doğayıkoruyalımBu haber 89 kişi tarafından okundu.

DİĞER HABERLER