Balıkesir Ticaret Platformu

Yükleniyor...
Balıkesir Ticaret Platformu
26 Ağustos 2021

Karesi Belediyesi, “Çirkin Ördek Yavrusu” Gösterisi İle Karesili Çocukları Güldürdü…

Karesi Belediyesi, “Çirkin Ördek Yavrusu” Gösterisi İle Karesili Çocukları Güldürdü…

Karesi Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında ilçedeki çocukları Çirkin Ördek Yavrusu adlı müzikli tiyatro oyunu ile buluşturdu. 3 gün farklı mahallelerde gösterilecek olan oyunun ilki Adnan Menderes Mahallesi'nde Belediye Başkanı Dinçer Orkan'ın da katılımıyla sahne aldı.

Karesi Belediyesi kültürel ve sosyal faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. Çirkin Ördek Yavrusu adlı müzikal tiyatro oyunun ilk gösterimi Adnan Menderes Mahallesi Kapalı Pazaryerinde yapıldı. Gösteriye Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan'da katıldı. Oyun öncesi Mahalle Muhtarı Esra Kurşun, mahalle çocukları adına Başkan Orkan'a teşekkür etti.

Daha sonra bir konuşma yapan Başkan Orkan, tiyatro gösterisinin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında organize ettiklerini söyledi. 2 hafta sonra okullarında açılacağını söyleyen Başkan Orkan, “Allah nasip ederse pandemi dönemini bitirelim ki okullarımız yüz yüze eğitim ile canlılığı yeniden kazansın. 30 Ağustos Bayramınız kutlu olsun ve yeni eğitim döneminiz hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Farklılıklara saygıyı anlatan, hem eğlendirici hem de öğretici oyun büyük ilgi gördü. Çocukların ilgiyle izlediği ve kahkahalara boğulduğu oyun bugün (26 Ağustos Perşembe) saat 20.00'da Karesi Park Spor Toto Tesislerinde, 27 Ağustos Cuma günü ise Karesi Millet Bahçesi'nde sahne alacak.

“Bu haber Balıkesir Ticaret Platformuna ait olup www.balikesirticaretplatformu.com domaini kaynak olarak gösterilerek paylaşım yapılabilir.”

@dorkan10 @belediyekaresi @karesikentkonseyi #Perşembe #Duyuru #Gelecek #Future #Dünya #world #26Ağustos #2021 #gündem #sondakika #pandemi #yangın #orman #doğayıkoruyalım

Karesi Belediyesi, “Çirkin Ördek Yavrusu” Gösterisi İle Karesili Çocukları Güldürdü…Karesi Belediyesi, “Çirkin Ördek Yavrusu” Gösterisi İle Karesili Çocukları Güldürdü…Karesi Belediyesi, “Çirkin Ördek Yavrusu” Gösterisi İle Karesili Çocukları Güldürdü…

Bu haber 194 kişi tarafından okundu.

DİĞER HABERLER