Balıkesir Ticaret Platformu

Yükleniyor...
Balıkesir Ticaret Platformu


19 Temmuz 2021

Twitter'dan Yepyeni Bir Özellik Daha!

Twitter'dan Yepyeni Bir Özellik Daha!

Şirket, Perşembe günü yaptığı açıklamada, Twitter'ın artık sesli Tweet'ler için altyazı desteğini getirdiğini duyurdu. Twitter ilk olarak Haziran 2020‘de sesli Tweet özelliğini başlatmıştı.

Daha önce başlayan bu özellik bazı kullanıcılar tarafından altyazılar olmadığı için çok fazla eleştirildi.

SESLİ TWEET ALTYAZILARI YALNIZCA İOS'TA KULLANILABİLİYOR

Sesli bir Tweet paylaştığınızda eğer iOS kullanıyorsanız altyazıları görebilirsiniz. Şimdilik kısıtlı sayıda dil destekleniyor. Sesli Tweet'lerde desteklenen diller şu şekilde; İngilizce, Japonca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Arapça, Hintçe, Fransızca, Endonezyaca, Korece ve İtalyanca. Sesli Tweet‘lerde altyazı desteklenen dillerde otomatik olarak oluşturulacak. Sesli Tweet'teki altyazıları görmek için Tweet penceresinin sağ üst köşesindeki CC simgesine tıklayabilir veya dokunabilirsiniz. Altyazılar yalnızca güncellemeden sonra atılan Sesli Tweet'lerde görünür.

Bu haber Balıkesir Ticaret Platformuna ait olup www.balikesirticaretplatformu.com domaini kaynak olarak gösterilerek paylaşım yapılabilir.

#sesli #seslitweet #altyazı #2021 @jack #dijital #sosyalmedya #facebook #twitter #instagram #sosyalağlar #Duyuru #Gelecek #Future #Dünya #world #19Temmuz #2021 #sosyalmedya #türkiye #balikesir #Pazartesi #Arefe #pandemi #COVID19 #EvindeKalTürkiyemBu haber 26 kişi tarafından okundu.

DİĞER HABERLER