Balıkesir Ticaret Platformu

Yükleniyor...
Balıkesir Ticaret Platformu


16 Temmuz 2021

Edremit Belediyesinden Bayramlık Hediyesi…

Edremit Belediyesinden Bayramlık Hediyesi…

Edremit Belediyesi, Kurban Bayramı'nda ihtiyaç sahibi çocukları unutmadı, bayramlık giysi ve ayakkabı hediyesiyle çocukların yüzünü güldürdü.

Edremit Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü,  bu bayramda her bayram olduğu gibi ihtiyaç sahibi çocukları unutmadı. Hayırsever vatandaşların ve belediyenin katkılarıyla ihtiyaç sahibi çocuklar baştan aşağıya giydirildi. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından 300 adet bayramlık giysi çeki ve 300 adet ayakkabı hazırlandı. Mahalle muhtarlarıyla ortaklaşa yapılan araştırma sonucu tespit edilen bayramlık hediyeleri teslim edildi. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan çocukların ve ailelerin Bayramı'nı kutladı.

Katkıda bulunan hayırseverlere teşekkür eden Arslan, "Bu bayramda da çocuklarımızın mutluluğu bizim mutluluğumuz oldu. Tüm çocuklarımızın gözlerinden öpüyor,  aileleriyle birlikte iyi bayramlar diliyorum" dedi.

Bu haber Balıkesir Ticaret Platformuna ait olup www.balikesirticaretplatformu.com domaini kaynak olarak gösterilerek paylaşım yapılabilir.

#EdremitBelediyesi #EdBel @canlitayfun @edremitbelediye #Edremit @shasanarslan10 #sosyalmedya #türkiye #balikesir #Duyuru #Gelecek #Future #Dünya #world #16Temmuz #2021 #MesafeniKoru #corona #sağlık #Korona #COVID19 #pandemi

Edremit Belediyesinden Bayramlık Hediyesi…Edremit Belediyesinden Bayramlık Hediyesi…Edremit Belediyesinden Bayramlık Hediyesi…

Bu haber 42 kişi tarafından okundu.

DİĞER HABERLER