Balıkesir Ticaret Platformu

Yükleniyor...
Balıkesir Ticaret Platformu


13 Temmuz 2021

Meteoroloji’den ‘Yüksek Sıcaklık’ Uyarısı: 4-6 Derece Birden Artıyor…

Meteoroloji’den ‘Yüksek Sıcaklık’ Uyarısı: 4-6 Derece Birden Artıyor…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, sıcaklıkların artacağını belirterek, Balıkesir'de yaşanacak sıcaklık artışı ile ilgili gerekli olmadıkça sokağa çıkmamaları konusunda karşı vatandaşları uyardı.

‘MEVSİM NORMALLERİNİN 10 DERECE ÜZERİNDE…'

Yapılan açıklamada şöyle denildi:

Önümüzdeki bir haftalık süreçte ülkemiz genelinde sıcaklıkların artmaya devam ederek, hafta sonuna kadar batı ve güney kesimlerde mevsim normallerinin 4 ilâ 6 derece üzerinde, hafta sonu ise tüm yurtta 6 ilâ 10 derece üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.

Yüksek sıcaklıklar ve kuvvetli yağışlarla ilgili Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yayınlayacağı tahmin raporları ile meteorolojik uyarıların, vatandaşlarımız ve yetkililer tarafından dikkatle takip edilerek, gereken önlemlerin alınması önem arz etmektedir.

Bu haber Balıkesir Ticaret Platformuna ait olup www.balikesirticaretplatformu.com domaini kaynak olarak gösterilerek paylaşım yapılabilir.

#meteroloji #Sıcak #Yaz #Artış #Dikkat #Uyarı #sosyalmedya #türkiye #balikesir #Duyuru #Gelecek #Future #Dünya #world #13Temmuz #2021 #MesafeniKoru #corona #sağlık #Korona #COVID19 #pandemiBu haber 56 kişi tarafından okundu.

DİĞER HABERLER