Balıkesir Ticaret Platformu

Yükleniyor...
Balıkesir Ticaret Platformu


13 Aralık 2020

Balıkesirli Karikatür Sanatçısı Mehmet Zeber Ödüllerine Bir Yenisini Daha Ekledi.

Balıkesirli Karikatür Sanatçısı Mehmet Zeber Ödüllerine Bir Yenisini Daha Ekledi.

Türk sigorta ve Kıbrıs Türk karikatürcüler derneğinin ortak yürüttüğü  1. Ulusal karikatür yarışması “iklim değişikliği risklerini azaltmakta sigortanın önemi” 1.lik ödülünü Mehmet Zeber aldı.

Türk Sigorta ile Kıbrıs Türk Karikatürcüler Derneği karikatür yarışması düzenlendi. Birincisi yapılan bu yarışmaya Türkiye Ve KKTC vatandaşı 18 yaşından büyük tüm amatör ve profesyonel karikatürcüler katıldı. . Türk Sigorta ve Kıbrıs Türk Karikatürcüler Derneğinin temsilcilerinin jüriliğini yaptığı değerlendirmeler sonrası,  sunulan ve finale kalan eserler, yarışmanın resmi web sayfasında yayınlanmaya başlayacak.

Türk Sigorta yetkilileri, yarışma konusunu belirlerken amaçlarının, bir kişinin ya da bir şirketin Küresel Isınma sonuçları karşısında taşınır ve taşınmaz mallarına ilişkin maruz kalabileceği risklere dair önceden ödeyeceği primler ile, doğabilecek zararları gidermek amaçlı sigortalama önlemleri ve yöntemleri konusunda farkındalık yaratmak olduğunu ifade ettiler.

Yarışmaya gönderilecek eserler, Küresel Isınmanın etkileri sonrasında oluşabilecek sağlık, trafikte kayıtlı araçlar ile tüm taşınmaz konut ve işyerlerinin maruz kalabileceği zararlar, yangın, deprem, sel ve su baskını, fırtına, yer kayması, taşıt çarpması, hırsızlık vd. riskler ile araç sigortaları, seyahat vb. sigorta paketleri konusunda felsefi ve siyasi çizgisel görüşlerin yansıtılması düşünülerek bu yarışmayı düzenlediklerini belirttiler.

Bu haber Balıkesir Ticaret Platformuna ait olup www.balikesirticaretplatformu.com domaini kaynak olarak gösterilerek paylaşım yapılabilir.

#MehmetZeber #Karikatür #TürkSigorta #KüreselIsınma #KıbrısTürkKarikatürcülerDerneği #Gelecek #Sigorta #Dünya #world #deprem #yangın #greenpeace ##13Aralık #2021 #sosyalmedya #türkiye #balikesir #MesafeniKoru #corona #sağlık #Korona #COVID19 #hayatevesığar #pandemi #COVID19 #EvindeKalTürkiyem

 

Balıkesirli Karikatür Sanatçısı Mehmet Zeber Ödüllerine Bir Yenisini Daha Ekledi.

Bu haber 232 kişi tarafından okundu.

DİĞER HABERLER

Copyright © Balıkesir Ticaret Platformu Telif Hakları MND Ajans'a Aittir.