Balıkesir Ticaret Platformu

Yükleniyor...
Balıkesir Ticaret Platformu


13 Kasım 2020

#EnBüyükSihirAiledir (#FromOurFamilyToYours) kampanyası başladı.

#EnBüyükSihirAiledir (#FromOurFamilyToYours) kampanyası başladı.

En büyük sihir ailedir sloganıyla harekete geçen Disney yeni yıl kampanyasıyla Facebook, Instagram ya da Twitter'da mutlu aile anılarını #DisneydenSevgilerle (#LoveFromDisney) etiketiyle paylaşan herkes yapacağı her bir paylaşım için Make-A-Wish®'e 1 dolar bağışta bulunacak.

Make-A-Wish® ile küresel ölçekte 40 yıldır süregelen işbirliğini sürdüren Disney Tüketici Ürünleri, Oyunlar ve Yayıncılık Birimi 2021 yeni yıl dönemine özel olarak hazırlanan ve Disney'in çocuklara yardım derneği destekleyen #EnBüyükSihirAiledir (#FromOurFamilyToYours) kampanyasını başlattı.

Make-A-Wish®'e toplamda 1 milyon dolar kaynak yaratmayı hedefleyen Disney, Bir büyükanne ile torununun hikâyesinin anlatıldığı üç dakikalık bir animasyonun da eşlik ettiği kampanya kapsamında, kampanyanın Avrupa ayağında Disney hayranlarına reklamda yer alan ve sınırlı sayıda üretilen nostaljik Mickey peluş oyuncağını Disney Store'lardan ve ShopDisney.eu sitesinden satın alarak Make-A-Wish®'e bağışta bulunma fırsatı sunuyor.

EMEA (Avrupa, Ortadoğu, Afrika), Kuzey Amerika ve Okyanusya'da; toplam 26 ülkede, televizyon, dijital platformlar ve Disney'in kendi mecralarında gösterime giren üç dakikalık animasyon ülkemizde de Disney Channel Türkiye'nin YouTube kanalından hedef kitlesiyle buluşuyor.

Hediyeleşme ve yardımlaşmanın ön planda olduğu yılbaşı döneminde, Disney olarak uzun yıllardır desteklediğimiz Make-A-Wish®'e kaynak yaratabilme imkânı sunan böylesi özel bir reklam kampanyası hayata geçirmiş olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını açıklayan Disney EMEA Bölgesi Kıdemli Başkan Yardımcısı Tasia Filippatos, “Kampanya kapsamında hedefimiz; aile bağları, sevgisi ve özel günlere özgü gelenek temaları aracılığıyla ilham verici evrensel bir hikâye anlatabilmek. Disney hayranlarının bu kısa filmi çok beğeneceğini umuyoruz” açıklamasında bulundu. Ayrıca kampanya kapsamında hedeflerinin; aile bağları, sevgisi ve özel günlere özgü gelenek temaları aracılığıyla ilham verici evrensel bir hikâye anlatabilmeyi, Disney hayranlarının bu kısa filmi çok beğeneceğini umduklarını belirttiler.

Make-A-Wish® – Bir Dilek Tut Derneği Türkiye Genel Müdürü Füsun Kuran ise konu hakkında şu sözleri söyledi; “Disney ile 40 yıldır süregelen küresel ortaklığımız dünyanın dört bir yanında çocuklarımızın birçok dileğinin gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Bu yeni yıl kampanyasının bir parçası olmaktan dolayı gerçekten mutlu ve heyecanlıyız. Yılbaşı dönemleri, birçok aile için özel anıları kutlama açısından çok anlamlı bir dönem. Disney'in desteğiyle daha da fazla sayıda çocuğumuz için yaşamı değiştiren dilekleri gerçekleştirme fırsatına sahip olmak harika. Tüm izleyenlerin bu kısa animasyon filmini beğeneceğine ve kampanyaya katkıda bulunacaklarına yürekten inanıyoruz.”

Disney EMEA Bölgesi Marka Pazarlama ve Kreatif Bölümü Direktörü Angela Affinita önderliğindeki kurum içi kreatif ekibi tarafından, Flux Animation Studios işbirliğinde hazırlanan reklam filminde yer alan ve sözleri PARKWILD imzası taşıyan Love is A Compass şarkısının yorumu İngiliz Sanatçı Griff'e ait. Kampanya için özel olarak bestelenen bu parçanın yer aldığı tekli, tüm dünyayla birlikte Türkiye'de de bugünden itibaren çeşitli müzik platformlarından indirilebilecek. 31 Aralık 2020 tarihinden önce gerçekleştirilen her bir indirmeden elde edilen gelirin tamamı Make-A-Wish®'e bağışlanacak. Buna ek olarak hayranlarını Facebook, Instagram ya da Twitter'da mutlu aile anılarını #DisneydenSevgilerle (#LoveFromDisney) etiketiyle paylaşmaya davet eden Disney, 100 bin dolara kadar üst sınırı bulunan kampanya kapsamında, Türkiye de dâhil tüm ülkelerden Disney hayranlarının yapacağı her bir paylaşım için Make-A-Wish®'e 1 dolar bağışta bulunacak.

Kampanya kapsamında pek çok farklı kategoriden lisanslı Disney ürünü de seçili perakende noktalarında hayranlarının beğenisine sunulacak. Ayrıca, kampanyaya özel olarak üretilen nostaljik Mickey peluşlarından 75 tanesi Türkiye, İsrail ve Yunanistan bölgesinde Make-A-Wish® dilek çocuklarına hediye edilecek. 

Bu haber Balıkesir Ticaret Platformuna ait olup www.balikesirticaretplatformu.com domaini kaynak olarak gösterilerek paylaşım yapılabilir.

#EnBüyükSihirAiledir #FromOurFamilyToYours #disney #LoveFromDisney #DisneydenSevgilerle #Magicjourneys #downtowndisney #Disneyland #christmas #disney #Magicjourneys #downtowndisney #Disneyland #christmas #disney #balikesirticaretplatformu #sosyalmedya #facebook #twitter #instagram #sosyalağlar #mndajansmedia @mndajansmedia #balikesirdesondakika #sondakika.guncel.haber #türkiye #balikesir #MesafeniKoru #covid19tr #corona #sağlık #Korona #COVID19 #112 #hayatevesığar #covid_19 #pandemi #COVID19 #tedbir #EvindeKalTürkiyemBu haber 77 kişi tarafından okundu.

DİĞER HABERLER

Copyright © Balıkesir Ticaret Platformu Telif Hakları MND Ajans'a Aittir.