Balıkesir Ticaret Platformu

Yükleniyor...
Balıkesir Ticaret Platformu


12 Kasım 2020

Limak 7/24 Ve Herkes İçin Oldubil Uygulamasını Hizmete Soktu.

Limak 7/24 Ve Herkes İçin Oldubil Uygulamasını Hizmete Soktu.

Kredi skorlama ve mikro kredi servisi Colendi altyapısıyla geliştirilen; Limak'ın, kullanıcıların alışveriş ödemeleri dahil birçok finansal işlemi, bankaya ihtiyaç duymadan tek yerden yapabilmesini sağlayan OlduBil adlı platformu yayına alındı.  

1976 yılında kurulmuş olan Limak Holding'e bağlı Limak Müşteri Çözümleri A.Ş. yeni bir uygulamayı hayata geçirdi. Limak İnşaat ile başlayan ve günümüzde inşaat, turizm, enerji, alt yapı, havacılık ve gıda sektörlerinde faaliyet gösteren Limak Holding OlduBil, ile hayatı kolaylaştıracak birçok özelliği barındıran bir elektronik para hesabı uygulamayla hizmet alanına farklı bir boyut getirdi. MasterCard lisanslı ön ödemeli kart sistemiyle hizmet veren bu mobil uygulama, alışveriş ödemeleri dâhil birçok finansal işlemi istenilen her yerden ve bankaya ihtiyaç duymadan tek bir platformdan işlem yapılmasına imkan sağlıyor.  OlduBil cüzdan fonksiyonu 6493 sayılı Kanun uyarınca Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından lisanslı Turk Elektronik Para A.Ş. tarafından sağlanan bu uygulama oldukça ses getireceğe benziyor.

Oldubil uygulaması müşterileri ve iş ortakları için rekabetçi avantajlar sunmayı hedefleyen ve müşterilerine çözümler üreten bu platform başta müşteri sadakati programları da dâhil olmak üzere ihtiyaca yönelik tasarlanmış, yenilikçi çözümler ile pazarlama ve veri analitiği alanlarında değer yaratacağa benziyor. Özellikle mobil uygulama ve yeni nesil ödeme yöntemlerinde uçtan uca kusursuz bir müşteri deneyimi yaratma vizyonuyla yola çıkan Oldubil çalışmalarını hızla sürdürmeye devam ediyor.

Oldubil'in avantajlarını ve hizmetlerini sizin için derledik.

 

  • Öncelikle OlduBil uygulaması üzerinden ya da anlaşmalı noktalardan alabileceğiniz kartınıza OlduBil mobil uygulamasına tanımlamanız gerekmektedir. Böylelikle alışverişlerinde kartın kullanımı, bakiye takibini, ödemelerinizi ve çok daha fazlasını cepten kolayca takip edebilirsiniz.
  • Alışverişlerinizde OlduBil'e özel marka indirimlerini ve anında indirimlerden ya da kampanyalardan kazanacağınız tutar kartınıza geri yüklenir. Bu para iadelerini görmek için mobil uygulamayı kullanabilirsiniz.
  • OlduBil kartına kolayca para yükleyebilir, yüklediğiniz kadar parayı bir ATM kartı gibi harcama yapabilirsiniz.
  • OlduBil kartı ile tüm banka ATM'lerinde işlem yapabilir, nakit para çekebilirsiniz.
  • Tüm anlaşmalı işyerlerinden alışveriş ve fatura ödemelerinizi bu kart üzerinden güvenle yaptığınızda, market, giyim gibi ana harcamalarında anında indirim ya da kampanyalardan oluşacak para iadelerine hak kazanabilirsiniz.
  • Hızlı Kredim kısmından ise acil nakit ihtiyaçlarınız için kredi talep edebiliyorsunuz. Ancak Hızlı Kredim kısmındaki özelliklerin çok yakında aktif edileceğini de belirtelim.

 

Bu haber Balıkesir Ticaret Platformuna ait olup www.balikesirticaretplatformu.com domaini kaynak olarak gösterilerek paylaşım yapılabilir.

#Oldubil #Limakholding #Mastercard #ColendiMicro #LimakUludağ #EFT #FASTSistemi #Havale #Banka #Bankalar #Kolayadresleme #balikesirticaretplatformu #sosyalmedya #facebook #twitter #instagram #sosyalağlar #mndajansmedia @mndajansmedia #balikesirdesondakika #sondakika.guncel.haber #türkiye #balikesir #MesafeniKoru #covid19tr #corona #sağlık #Korona #COVID19 #112 #hayatevesığar #covid_19 #pandemi #COVID19 #tedbir #EvindeKalTürkiyemBu haber 56 kişi tarafından okundu.

DİĞER HABERLER

Copyright © Balıkesir Ticaret Platformu Telif Hakları MND Ajans'a Aittir.